Шкідливі види фауни найчастіше поширюються з продуктами рослинництва при торгових перевезеннях, як на вітчизняному, так і на міжнародному ринку.

Гарантія успіху, надаючи транспортні послуги, полягає в забезпеченні збереження споживчої якості продукції, що перевозиться, в тому числі збереження початкових властивостей готової продукції, що швидко псується і запобігання псуванню технологічної сировини.
Невідповідний санітарний стан транспортних засобів призводить до псування продукції, а це, в першу чергу, приносить збиток Вашому підприємству. Зараження перевезеної продукції шкідниками призводить до ризику захворювання людей на різні хвороби та робить неможливим подальше її використання в харчових цілях.

Запобігти втраті і встановити високий рівень безпеки продукції можливо за допомогою сучасного, якісного, постійного контролю шкідників. Професійні техніки по контролю шкідників UPeCo допоможуть Вам в обробці сільськогосподарської і промислової продукції, тари, складів, вагонів, трюмів судів, виробничих приміщень і т.д.

Зателефонувавши в UPeCo, Ви зможете отримати безкоштовну консультацію фахівців, а також домовитися про безкоштовну первинну інспекцію об’єкта для реальної оцінки ситуації і розрахунку вартості обслуговування.