Контроль гризунів (дератизація від лат. De – приставка, що означає усунення, і лат. Rattus – щур) – це комплекс заходів, спрямованих на зниження чисельності і знищення мишоподібних гризунів, що є джерелами і переносниками інфекційних захворювань і завдають економічної шкоди.

Компанія UPeCo допоможе Вам оперативно і в найкоротші терміни вирішити проблеми з гризунами в приміщенні і на території об’єкта. Ми використовуємо різні методи контролю гризунів, працюючи препаратами, які безпечні для людини і навколишнього середовища, в основному застосовуючи нехімічні методи контролю, тобто без використання отруйної принади. У кожному разі здійснюється індивідуальний підбір засобів, спрямований на всеосяжне і точне вирішення проблем.

Зателефонувавши в UPeCo, Ви зможете отримати безкоштовну консультацію фахівців, а також домовитися про безкоштовну первинну інспекцію об’єкта для реальної оцінки ситуації і розрахунку вартості обслуговування.

Комплексний підхід

Встановлення принадних ящиків (зовнішній периметр)

Встановлення механічних пасток (внутрішній периметр)

Встановлення моніторингових пасток з вмістом клею

Встановлення додаткового індивідуального обладнання

Безкоштовний аналіз

Професійним технологом ЮПЕКО проводиться первинний огляд, що включає в себе аналіз: специфіки роботи підприємства, прилеглої території, географічного розташування, технічного стану та особливостей будівлі підприємства. Аналіз проводиться з метою виявлення можливих шляхів проникнення шкідників, оцінки ступеня зараження об’єкту, визначення цільових шкідників та місць їх проживання на території.

Оптимальне рішення

Визначивши специфіку підприємства, складається план розташування необхідного обладнання (контрольних точок), який передбачає не тільки знищення і контроль популяції існуючих шкідників, але і попереджає про їхню появу. Індивідуальний підбір різних методик забезпечує можливість проведення робіт без зупинки виробничих процесів.

100%
захист

Відповідне обладнання

Дивитись всі