Санація – очищення повітря всередині приміщень, усунення бактеріального забруднення повітря і неприємних запахів, що є основною причиною, що створює передумови інфекційної і паразитарної захворюваності, ускладнень хронічних легеневих захворювань, а також причиною основних видів фізичних нездужань, особливо в умовах масового скупчення людей.

Фахівці UPeCo проводять санацію на професійному рівні в найкоротші терміни і з використанням спеціального обладнання та препаратів, так як саме від санітарних умов залежить, чи з’являться шкідники на Вашому об’єкті, чи зможуть вони влаштуватися на даному місці і продовжувати там розвиватися.

Зателефонувавши в UPeCo, Ви зможете отримати безкоштовну консультацію фахівців, а також домовитися про безкоштовну первинну інспекцію об’єкта для реальної оцінки ситуації і розрахунку вартості обслуговування.

Комплексний підхід

Оздоровлення повітря парами і туманами з застосуванням дезінфекціонних засобів

Розробка та впровадження ефективних прийомів очищення повітря, що сприяють покращенню мікроклімату і санітарного стану приміщень

Безкоштовний аналіз

Професійним технологом ЮПЕКО проводиться первинний огляд, що включає в себе аналіз: специфіки роботи підприємства, прилеглої території, географічного розташування, технічного стану та особливостей будівлі підприємства. Аналіз проводиться з метою виявлення можливих шляхів проникнення шкідників, оцінки ступеня зараження об’єкту, визначення цільових шкідників та місць їх проживання на території.

Оптимальне рішення

Визначивши специфіку підприємства, складається план розташування необхідного обладнання (контрольних точок), який передбачає не тільки знищення і контроль популяції існуючих шкідників, але і попереджає про їхню появу. Індивідуальний підбір різних методик забезпечує можливість проведення робіт без зупинки виробничих процесів.

100%
захист