Герметизація (забивання, заповнення, шпаклівка і т.д.) отворів в стінах, підлозі, стелі, в місцях проходження різних комунікаційних і технологічних повідомлень (труби, електронна проводка, витяжка і т.д.), які є шляхом проникнення шкідників всередину будівлі Вашого підприємства або на його територію.

Слід пам’ятати, що появі шкідників на об’єкті легше запобігти, ніж згодом застосовувати заходи щодо їх усунення.

Фахівці UPeCo проводять герметизацію на професійному рівні, використовуючи різні герметизуючі матеріали, що залежить від місця їх застосування і конкретних умов на об’єкті.

Зателефонувавши в UPeCo, Ви зможете отримати безкоштовну консультацію фахівців, а також домовитися про безкоштовну первинну інспекцію об’єкта для реальної оцінки ситуації і розрахунку вартості обслуговування.

Комплексний підхід

Герметизація воріт, ролетів та дверей

Герметизація стін приміщень

Герметизація міжпанельних швів

Герметизація парканів

Безкоштовний аналіз

Професійним технологом ЮПЕКО проводиться первинний огляд, що включає в себе аналіз: специфіки роботи підприємства, прилеглої території, географічного розташування, технічного стану та особливостей будівлі підприємства. Аналіз проводиться з метою виявлення можливих шляхів проникнення шкідників, оцінки ступеня зараження об’єкту, визначення цільових шкідників та місць їх проживання на території.

Оптимальне рішення

Визначивши специфіку підприємства, складається план розташування необхідного обладнання (контрольних точок), який передбачає не тільки знищення і контроль популяції існуючих шкідників, але і попереджає про їхню появу. Індивідуальний підбір різних методик забезпечує можливість проведення робіт без зупинки виробничих процесів.

100%
захист