Контроль комах (дезінсекція – від лат. des – приставка, що означає усунення, і лат. insectum – комаха) – методи і засоби боротьби з комахами, в тому числі ті, що переносять інфекційні захворювання, а також такими, що завдають шкоди харчовим і сільськогосподарським продуктам, виробництвам і житловим будинкам.

Професійні техніки з контролю шкідників проводять обробку проти комах різними способами, в тому числі аерозольним зрошуванням, нанесенням гелю, розкладанням приманок. Для знищення комах співробітники UPeCo застосовують сучасні препарати і технології, які не завдають шкоди навколишньому середовищу і людині. У кожному разі здійснюється індивідуальний підбір засобів. Для запобігання звикання комах до препаратів практикується регулярна заміна препаратів. Для проведення дезінсекції наші співробітники виїжджають в будь-який зручний для Вас час, в том числі і в нічний.

Для ефективної боротьби з літаючими комахами UPeCo рекомендує застосовувати інсектицидні лампи. Основна відмінність інсектицидних ламп, пропонованих фірмою
UPeCo полягає в якісних люмінесцентних тубах (спеціальний спектр, що привертає комах) і сучасному дизайні, що дозволяє знайти оптимальне рішення для будь-якого приміщення, в залежності від його функціональної приналежності.

Зателефонувавши в UPeCo, Ви зможете отримати безкоштовну консультацію фахівців, а також домовитися про безкоштовну первинну інспекцію об’єкта для реальної оцінки ситуації і розрахунку вартості обслуговування.

Комплексний підхід

Встановлення липких моніторингових феромонних пасток

Обробка приміщень спеціальними гелями

Встановлення інсектицидних ламп

Обробка приміщень холодним туманом (аерозольне зрошування)

Обробка приміщень гарячим туманом з застосуванням спеціального обладнання

Безкоштовний аналіз

Професійним технологом ЮПЕКО проводиться первинний огляд, що включає в себе аналіз: специфіки роботи підприємства, прилеглої території, географічного розташування, технічного стану та особливостей будівлі підприємства. Аналіз проводиться з метою виявлення можливих шляхів проникнення шкідників, оцінки ступеня зараження об’єкту, визначення цільових шкідників та місць їх проживання на території.

Оптимальне рішення

Визначивши специфіку підприємства, складається план розташування необхідного обладнання (контрольних точок), який передбачає не тільки знищення і контроль популяції існуючих шкідників, але і попереджає про їхню появу. Індивідуальний підбір різних методик забезпечує можливість проведення робіт без зупинки виробничих процесів.

100%
захист

Відповідне обладнання

Дивитись всі