Компанія UPeCo надає послуги з контролю птахів в приміщеннях і на території Вашого об’єкту, а саме вилов птахів всередині приміщення, застосування захисних, не хімічних чи хімічних засобів.

Пропоновані послуги включають:

• первинний моніторинг ситуації на Вашому об’єкті: визначення обсягу проблем і ідентифікація шляхів їх вирішення;
• консультації орнітолога;
• пропозиції щодо найбільш ефективних методів контролю птахів;
• постійні спостереження об’єкта клієнта;
• підбір і установка на об’єкті клієнта необхідного інвентарю;
• обробка гелями і рідинами контрольованих поверхонь.

Зателефонувавши в UPeCo, Ви зможете отримати безкоштовну консультацію фахівців, а також домовитися про безкоштовну первинну інспекцію об’єкта для реальної оцінки ситуації і розрахунку вартості обслуговування.

Комплексний підхід

Консультація орнітолога

Пропозиція найбільш ефективних методів контролю птахів

Постійне спостереження за об’єктом

Підбір і встановлення необхідного інвентарю

Обробка гелями і рідинами поверхонь, що контролюються

Безкоштовний аналіз

Професійним технологом ЮПЕКО проводиться первинний огляд, що включає в себе аналіз: специфіки роботи підприємства, прилеглої території, географічного розташування, технічного стану та особливостей будівлі підприємства. Аналіз проводиться з метою виявлення можливих шляхів проникнення шкідників, оцінки ступеня зараження об’єкту, визначення цільових шкідників та місць їх проживання на території.

Оптимальне рішення

Визначивши специфіку підприємства, складається план розташування необхідного обладнання (контрольних точок), який передбачає не тільки знищення і контроль популяції існуючих шкідників, але і попереджає про їхню появу. Індивідуальний підбір різних методик забезпечує можливість проведення робіт без зупинки виробничих процесів.

100%
захист