• Молокопереробні
• М’ясопереробні
• Рибопереробні
• Хлібопекарські та кондитерські
• Пиво-безалкогольні
• Заводи з переробки овочів і фруктів

Одним з основних умов входження в ринок і просування на ньому виробленого продукту є наявність на Вашому підприємстві системи контролю якості, однією зі складових якої є контроль шкідників. Гігієна і сприятливий санітарний стан підприємства – неодмінна умова для ефективної роботи в рамках жорсткої конкуренції, яку диктує цивілізований світ.

Ви повинні завжди бути в змозі довести Вашим клієнтам і клієнтам Ваших клієнтів, що всі виробничі процеси Вашого підприємства поза підозрою.
В цьому Вам допоможе UPeCo – Ukraine Pest Control.

Ми надаємо якісні послуги з контролю шкідників багатьом великим харчовим підприємствам України, роблячи акцент на професіоналізмі та ефективних методиках роботи.

Кожен етап виготовлення продукції вимагає різних методик контролю шкідників. Наші фахівці допоможуть Вам визначити необхідну процедуру контролю шкідників і методики для кожного окремого випадку.

Пропоновані послуги включають не тільки етапи дезінсекції (контроль комах), дератизації (контроль гризунів) і дезінфекції (контроль мікроорганізмів), але і постійне спостереження на Вашому підприємстві за допомогою спеціального інвентарю на предмет зараження шкідниками, в т.ч. попередження їх появи.

Розроблена підприємством комплексна система боротьби з шкідниками спільно з науковими співробітниками АНУ України на основі кращих європейських і американських методик, а також різноманітність освоєних технологій допомагає обмежити використання біоцидів, токсичних для здоров’я людини і шкідливих для навколишнього середовища.

Загороджувальні засоби, пастки, інсектицидні лампи, липкі стрічки різних розмірів з речовинами, що приваблюють шкідників – всі ці засоби використовуються в тих місцях, де присутні відкриті продукти або на об’єктах з безперервним виробництвом.

Зателефонувавши в UPeCo, Ви зможете отримати безкоштовну консультацію фахівців, а також домовитися про безкоштовну первинну інспекцію об’єкта для реальної оцінки ситуації і розрахунку вартості обслуговування.

Дивитись всі