Фумігація (лат. fumigatio, от fumigo – обкурюю, курю) – найефективніший метод боротьби з будь-якими живими шкідниками в герметично закритих приміщеннях.

Фумігація включає в себе заходи по знезараженню:

• харчових продуктів і сировини (зерно, крупа, борошно, тютюн, фрукти, овочі і т.д.);
• порожніх сховищ (склади, цехи, силосні башти, сховища, елеватори, автофургони, ж/д вагони, морські контейнери, трюми судів і т.д.);
• нехарчових матеріалів (опудала тварин, хутра, вовна, паперові архіви, бібліотека, предмети старовини, меблі, дерев’яна тара та інші вироби з дерева, картону, паперу та інших недовготривалих матеріалів).

Застосовані нами препарати є самими сучасними і досконалими розробками в області фумагації. Співробітники компанії UPeCo в спеціальних костюмах високого хімічного захисту та протигазах спеціального призначення контролюють процес, від моменту герметизації приміщення або продукту до моменту завершення газації та детоксикації місць або приміщень, де проводилася обробка.

Зателефонувавши в UPeCo, Ви зможете отримати безкоштовну консультацію фахівців, а також домовитися про безкоштовну первинну інспекцію об’єкта для реальної оцінки ситуації і розрахунку вартості обслуговування.

Комплексний підхід

Харчових продуктів та сировини (зерно, крупи, муки і т.д.)

Порожніх сховищ (склади, цеха, елеватори і т.д.)

Нехарчових матеріалів (хутро, шерсть, предмети старовини, вироби з дерева).

Безкоштовний аналіз

Професійним технологом ЮПЕКО проводиться первинний огляд, що включає в себе аналіз: специфіки роботи підприємства, прилеглої території, географічного розташування, технічного стану та особливостей будівлі підприємства. Аналіз проводиться з метою виявлення можливих шляхів проникнення шкідників, оцінки ступеня зараження об’єкту, визначення цільових шкідників та місць їх проживання на території.

Оптимальне рішення

Визначивши специфіку підприємства, складається план розташування необхідного обладнання (контрольних точок), який передбачає не тільки знищення і контроль популяції існуючих шкідників, але і попереджає про їхню появу. Індивідуальний підбір різних методик забезпечує можливість проведення робіт без зупинки виробничих процесів.

100%
захист

Відповідне обладнання

Дивитись всі