ПОСЛУГИ ПО ПЕСТ КОНТРОЛЮ

ЮПеКо – Юкрейн Пест Контрол надає послуги по контролю всіх видів шкідників на території України. Методики, що використовує компанія перевірені досвідом світової практики і відповідають стандартам якості ISO 9001, ISO 22000, ISO 14000, FSSC, AIB, BRC Global Standard, IFS Food, KFC (Yum! Brands), GMP+, GLOBAL G.A.P., USDA ORGANIC, HACCP. Функціонування системи інтегрованого контролю шкідників, що запроваджена та підтримується спеціалістами нашого підприємства, неодноразово тестувалась на відповідність вимогам стандартів управління якістю провідних українських та закордонних аудиторських фірм, у тому числі SGS, BVQI, TUV, Держ. Стандарт України та ін. Діяльність компанії сертифікована по міжнародному стандарту менеджменту якості ISO 9001:2015 компанією BUREAU VERITAS CERTIFICATION.

Стандарти якості

Методики, що використовує компанія, перевірені досвідом світової практики і відповідають стандартам якості:

ISO 9001, ISO 22000, ISO 14000, FSSC, AIB, BRC Global Standard, IFS Food Standard, KFC (Yum! Brands), GMP+, GLOBAL G.A.P., USDA ORGANIC, HACCP.

Якість підтверджено:

Міністерством Аграрної політики України

Системою менеджменту якості по стандарту ISO 9001:2015

Міністерством Охорони Здоров'я України

Державним Департаментом Ветеринарної Медицини

Політика якості

ТОВ «ЮПЕКО» (UРеСо – Ukraine Реst Соntrоl) надає послуги по контролю шкідників у приміщеннях та на території об’єкту, а саме: по боротьбі з комахами, гризунами, птахами? та іншими організмами, що мають негативний вплив на організм людини, навколишнє середовище та продукти, що виготовляє Замовник.

ЮПЕКО – це світовий досвід професіоналів, якісні препарати, кваліфіковані спеціалісти, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Чому ми

Компанія ЮПЕКО з 2004р. надає комплекс професійних послуг по контролю шкідників з впровадженням інтегрованої системи.

Методики, що використовує компанія, перевірені досвідом світової практики і відповідають стандартам якості: ISO 9001:2015, ISO 22000, ISO 14000, GMP, HACCP, BRC, AIB, Yum! Brands.

З 2016р. пройдено аудити на підприємствах Замовника на відповідність стандарту Organic Standard і GlobalG.A.P.

Наявність ліцензій.

В 2004р. ЮПЕКО вперше в Україні представила і запровадила систему трирівневого мультибар’єру.

З 2004р. ЮПЕКО вперше в Україні представила і запровадила аналіз ризиків, з індивідуальним підбором необхідних процесів та методик по боротьбі зі шкідниками на об’єктах Замовника.

З 2004р. ЮПЕКО вперше в Україні представила і запровадила документовану систему моніторингу, відповідно до вимог міжнародних стандартів по харчовій безпеці.

З 2005р. компанія ЮПЕКО розробляє і успішно використовує інноваційне обладнання по контролю шкідників.

У 2004р. компанія ЮПЕКО вперше на українському ринку представила до використання високоякісні феромонні пастки.

У 2004р. компанія ЮПЕКО розробила (дизайнерські) спеціальні застережні ідентифікаційні наклейки/бірки для маркування обладнання по контролю шкідників.

У 2013р. компанія ЮПЕКО розробила систему підготовки електронної версії графіків тенденції поведінки шкідників на об’єктах Замовника.

З 2012р. компанія ЮПЕКО надає супровід своїх спеціалістів при проходженні Замовником аудитів міжнародних сертифікуючих аудиторських компаній BRC, AIB, SGS, TUV, Bureau VERITAS та ін.

Компанія ЮПЕКО використовує лише високоякісне сертифіковане обладнання і техніку при проведенні всіх видів робіт.

Команда ЮПЕКО – це спеціалісти високого рівня підготовки , які регулярно проходять переатестацію і підвищують свою кваліфікацію.

У штаті ЮПЕКО є і вузькопрофільні спеціалісти – орнітолог, ентомолог (кандидат біологічних наук), лікар-дезінфекціоніст. Це дає нам змогу вирішувати будь-які, навіть самі нестандарті і складні задачі.

Компанія ЮПЕКО – засновник і лідер професійного контролю шкідників в Україні, що весь час інтегрує передові технології та інновації у процеси проведення робіт по контролю шкідників. Все вище перелічене дає нам можливість забезпечити та підтримувати високий рівень харчової безпеки на об’єктах Замовника.

Ваша мета

Наша пропозиція

1 .

Виробництво якісного продукту, недоступного для шкідників

Комплексна боротьба зі шкідниками включає комбінацію різноманітних методів, засобів, обладнання, досвіду та навичок, яку проводить професіонал - технік по контролю шкідників.

2 .

Висока якість робіт по контролю шкідників

Використання методик контролю шкідників, перевірених досвідом європейських та світових практик. Участь у європейських виставках по контролю шкідників; співпраця з Європейською Конфедерацією асоціацією по контролю шкідників для проведення навчання спеціалістів методикам роботи.

3 .

Проведення робіт по контролю шкідників у відповідності до вимог підприємств і стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 22000

Підготовка звітів, заповнення та ведення документації про стан об’єкту, виду шкідників та їх популяції. Проведення консультацій по покращенню санітрано-гігієнічних умов підприємтсва, розробка системи контролю та знищення шкідників.

4 .

Впровадження системи НАССР на підприємстві

Розробка та впровадження програми інтегрованого контролю шкідників, яка є частиною системи «Аналіз Ризиків і концепція Критичної Контрольної Точки» (НАССР).

5 .

Безпечний контроль шкідників

Екологічний нехімічний контроль шкідників – пріоритетна умова нашої роботи, саме тому, частіше за все ми використовуємо методи контролю, що дозволяють мінімізувати використання біоцидів.

6 .

Диференційований підхід до вирішення проблем

Співпрацюючи з підприємствами різних сфер діяльності, ми підбираємо всі можливі підходи, які дають ефективний результат, з метою вирішити проблеми, що виникають через шкідників, для всіх наших клієнтів – від великих підприємств до малого та середнього бізнесу і власників приватних будинків.

7 .

Безперевність виробничого процесу

Можливість проведення робіт, не зупиняючи процес виробництва клієнтів і у присутності співробітників підприємства.

8 .

Постійний нагляд за рівнем зараженості

Комплексний підхід, який передбачає не лише знищення існуючих шкідників, а і попереджує можливу їх появу, за допомогою спеціального інвентаря і різних засобів для проведення моніторингу.

9 .

Узгодженість дій

Наші спеціалісти завжди вислухають Ваші проблеми і зроблять все необхідне для їх вирішення в мінімальні строки, зручний для Вас час (в ранній чи пізній).