Професійні електричні пастки для комах

Для надійної та ефективної боротьби з літаючими комахами на підприємствах харчової промисловості, громадського харчування, складських базах та інших сферах, компанія ТОВ «ЮПЕКО – ЮКРЕЙН ПЕСТ КОНТРОЛ» рекомендує використовувати професійні електричні пастки для комах (інсектицидні лампи) промислового зразку з великим радіусом дії.

В інсектицидних лампах використовуються люмінесцентні туби, що працюють в діапазоні довжини світових хвиль 300-400 нанометрів, тобто в тому діапазоні, який найбільше сприймається фасетчатим оком комах (мух, фруктової мошки, ос, оводів, комарів та ін.). Лампа приманює комах, які у подальшому приклеюються до липкого екрану, в результаті чого – гинуть, лишаючись всередині пристрою.

У приміщеннях приготування їжі, кухнях, цехах переробки продуктів, над виробничими лініями, у приміщеннях з відкритою їжею, рекомендують використовувати виключно професійні електричні пастки для комах (інсектицидні лампи), задля запобігання потрапляння у їжу, на відкриті овочі та фрукти частин комах.
Використання пасток з липким екраном дозволяє вести моніторинг видового складу комах і більш точно визначати тенденцію зміни їх чисельності на об’єкті.

Також, компанія ТОВ «ЮПЕКО – ЮКРЕЙН ПЕСТ КОНТРОЛ» пропонує використовувати пастки з електричною решіткою, на яку подається імпульсивний струм. Для підсобних приміщень та приміщень, де немає відкритих продуктів харчування, або готової їжі, рекомендуємо використовувати професійні електричні пастки для комах (інсектицидні лампи) з електричною решіткою. При контакті з решіткою комаха гине, лишаючись всередині пристрою. Це економічне та ефективне рішення проблеми з літаючими комахами на об’єкті.

Інсектицидні лампи можуть бути виконані з нержавіючої сталі, або пофарбовані.

Також, є можливість замовити різноманітні кольори ламп, під колір інтер’єру Замовника.